وب

design-banner-1024x476 شرکت فناوری اطلاعات آریاپردازکومش|طراحی وب سایت

وب سایت و سیستم های تحت وب

هر موسسه و سازمان تشکیل میگردد تا به اهداف و ماموریت مشخصی بپردازد . این اهداف مشخص کننده فعالیت های سازمان می باشد . کلیه فعالیت و اقدامات در راستای رسیدن به این اهداف به صورت اسناد و مدارکی نگهداری میشوند که در صورتی که ذخیره سازی این مدارک و اسناد به صورت کاغذ محور انجام گردد باعث صرف هزینه بسیار زیاد چه از نظر زمان و انرژی و چه از نظر هزینه های بالای مالی می گردد.

می توان کلیه ارتباطات مانند وارد نمودن اطلاعات ،ذخیره سازی اسناد و مدارک ، سطوح دسترسی به اطلاعات ، دادن مجوزهای خاص برای تائید مدارک و … را به صورت اتوماسیون تحت وب تعریف نمود تا کلیه مدیران و کاربران بتوانند با صرف زمانی کمتر و در فضایی با امکانات بالا با صرف زمانی محدود انجام داده و از طرفی با پشتیبان گیری از بانک اطلاعاتی نرم افزار امنیت همیشگی اطلاعات و مدارک را تضمین نمود .

با وجود اینکه بسیاری از عملیات و نیازها در سازمان ها مشابه است اما یک سازمان برای پیشرفت و توسعه بیشتر و حفظ امتیازات رقابتی ، باید به سمت سفارشی کردن و اختصاصی کردن نرم افزارهای اتوماسیون و تخصصی خود گام بردارد. برخی از مزایای سیستم های اتوماسیون و نرم افزارهای تخصصی سفارشی را می توان به صورت زیر خلاصه کرد:

• حذف پارامترها و امکانات اضافه و بهینه شدن سیستم

• ویرایش امکانات با توجه به نیاز سازمان

• بومی کردن امکانات و پارامترها برای یک سازمان

• ایجاد امکانات جدید بر اساس نیاز های جدید

• امکان ارتقای نرم افزار در هر زمان

 و...

اطلاعات تماس

آدرس :سمنان - بلوار باغ فردوس - مجتمع تجاری پارمیس

طبقه سوم واحد 32

تلفن : 33334005-023

موبایل : 09123319878

ایمیل : info[at]ariapk[dot]co[dot]ir

UA-76956919-1